Toto oplocení hřbitova

z rozpočtu obce Ropice

ve výší použité dotace

24 681,-Kč.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto oplocení hřbitova

je financováno

z rozpočtu obce Ropice

ve výší použité dotace

10 000,-Kč.

V roce 2019 pokračovala oprava pravé kapli na hřbitově u kostela v Ropici. Byla udělaná nová vnitřní a venkovní omítka. Nátěr byl v barvě okrů stejné jako kaple na levé straně a průčelí kostela. A stejnou barvu bude mít i zítka mezi kapli.

Byly zhotoveny nové kamenné desky jako obklad kapli kolem dokola (v dolní části).

Na tuto opravu byly uděleny dotace z ministerstva kultury, obce Ropice a vlastní farní prostředky.

P.Kazimierz Płachta, farář